[rev_slider slider1]

רפואי

חברות העוסקות בייצור מכשור רפואי נמצאות בחזית הטכנלוגיה והחדשנות ופועלות על פי סטנדרטים המבטיחים בקרת איכות מן הקפדניות בתעשייה. במשך למעלה מ- 30 שנות פעילותה טרנס אינוביישן גרופ מספקת מגוון רחב של פתרונות אלקטרו מכאנים, פלטפורמות מחשוב ורכיבים אלקטרוניים יעודיים לתחום הרפואי. כמו כן, ברשות החברה חדר נקי ברמת ניקיון Class 100 המאפשר ביצוע הרכבות מכאניות וחשמליות בתנאי סביבה נקיים.

לקבוצה יכולת ייצור הכוללת את כל שלבי הפרויקט, החל משלבי הפיתוח המוקדמים תוך הענקת תמיכה הנדסית, ניהול מלאי, ייצור אבי טיפוס, ייצור סדרות קטנות, בניית תיק ייצור, בקרת איכות ועד ייצור המוני.

TIG מספקת:

[rev_slider slider2]

צבאי / בטחוני

טרנס אינוביישן גרופ מתכננת, מפתחת ומייצרת פתרונות חדשניים עבור המגזר צבאי / בטחוני, התעופה והחלל. מהנדסי הקבוצה נחשבים כמומחים עולמיים בעיצוב ופיתוח מערכות טכנולוגיות מתוחכמות שיענו על צרכיו המשתנים והייחודיים של המגזר הצבאי / בטחוני לעמידה בתנאי סביבה קשים.

TIG מספקת:

עם למעלה מ -30 שנות ניסיון ויותר מ -200 עובדים, TIG גאה לקחת חלק במספר רב של פרויקטים מורכבים ומוצלחים עבור החברות הביטחוניות המובילות בישראל.

[rev_slider slider3]

בטחון המולדת

בשנים האחרונות האיום הגלובלי עבר שינויים רבים המחייביים את הרשויות העירוניות וגופים בטחוניים לספק פתרונות מתקדמים בזמן אמת. עולם ה- HLS מאפשר ניטור בזמן אמת וזיהוי של איומים באמצעות שימוש במגוון רחב של טכנולוגיות מתקדמות.

TIG מספקת:

TIG מציעה פתרון כולל המשלב בתוכו מוצרים מובילים באיכותם, יחד עם קבוצת הנדסה ופיתוח מנוסה המלווה את לקוחותיה לכל אורך הפרוייקט, החל משלב האפיון הראשוני, פיתוח, אינגרציה ועד להטמעה מלאה של הפתרון לשביעות רצון הלקוח.

[rev_slider slider7]

תעשייתי

ייצור מכונות תעשייתיות הפך מורכב ומתוחכם מאד ומשלב בתוכו אינטגרציה של מגוון רחב של פתרונות חומרה ותוכנה. על מנת להבטיח את האמינות והביצועים של המכונה, חשוב לעבוד מול ספק עם ניסיון רב, יכולות הנדסה חדשניות, והכי חשוב, ספק שמסוגל לקחת אחריות מלאה על התוצאה הסופית.

קבוצת טראנס אינוביישן מציעה פתרונות Turnkey Project הכוללים תכנון אלקטרוני ומכני, הנדסה, רכש, הרכבה, אינטגרציה, אריזה ושילוח. הצלחותיה המוכחות בתחום הפיתוח והייצור הופכים את הקבוצה למומחית בעלת שם בתכנון ויצור פתרונות המותאמים אישית, העונים על המפרטים והצרכים של כל לקוח ולקוח. אנו מנהלים את כל שלבי הפרויקט, לפי הגדרתם במחזור חיי המוצר בפרויקטי turnkey, החל מהשלב הרעיוני ופיתוחו ועד ליצור מסחרי.

השירותים הניתנים במסגרת פרויקט ייצור מלא הינם:

TIG מספקת:

[rev_slider slider4]

טלקום

ענף הטלקום העולמי מתקדם בצעדי ענק לכיוון הפס הרחב ובקצבים גבוהים, המבוסס על תשתיות סיבים אופטיים. תשתית זו מאפשרת תעבורת נתונים מהירה עד  100 G של קול, וידאו ותקשורת נתונים. כל אלו מהווים את הבסיס לecho – system עבור מגוון רחב של שירותים מתקדמים מבוססי ענן.

קבוצת טראנס אינוביישן מציעה פתרונות הנדסיים מקיפים עבור שוק הטלקום החל מרכיבים אופטיים (פסיביים ואקטיביים), פתרונות מחשוב מתקדמים, פתרונות דחיסת ווידיאו, פתרונות תקשורת אלחוטיים, עיצוב וייצור של ארונות תקשורת ועד מגוון רחב של מכלולים וכבלים יעודיים. כל הפתרונות עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומותאמים אישית לדרישות הלקוח.

TIG מספקת:

[rev_slider slider5]

פיזיקה – חקר הגרעין / מאיצי חלקיקים

הקבוצה שותפה למחקרים שונים במרכז האירופי לחקר הגרעין CERN ובמאיצי חלקיקים שונים בעולם כמו DESY, SLAC ועוד… בשנים הקרובות צרכי המחקר יגדלו וקצבי העברת המידע + רמות הדיוק בקבלת המידע או בלכידת אירועים ממאיץ החלקיקים יהפכו קריטיים יותר ויותר, על כן, החליטה הקהילה הבין לאומית לחקר האטום לעבור למחשוב-על בסטנדרט ATCA, סטנדרט אשר TIG הייתה שותפה לכתיבתו וכמו כן גם לעדכונו ופיתוחו.

השרותים אותה TIG (באמצעות חברת הבת Asis-Prp) מספקת: